Home
Videos uploaded by user “Dukagjini”
Glauk Konjufca sic nuk e keni pare
 
03:20
Publisher: www.onair.be Glauk Konjufca sic nuk e keni pare © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 42779 Dukagjini
Shtepia me e shtrenjte ne SHBA, kushton 250 milione dollare
 
04:22
Publisher: www.onair.be Shtepia me e shtrenjte ne SHBA, kushton 250 milione dollare © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 177565 Dukagjini
MC KRESHA  ne RELOAD 06.06.2018
 
30:29
Radio Televizioni Dukagjini
Views: 15490 Dukagjini
Meci, Vlogeri nga Kosova i cili po arrin sukses te jashtezakonshem
 
06:28
Publisher: www.onair.be Meci, Vlogeri nga Kosova i cili po arrin sukses te jashtezakonshem © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 109935 Dukagjini
Emisioni S’KA NDAL: My story-Don Phenom 09.04.2018
 
06:37
Reperi Don Phenom, rrëfen historinë e këngës Rottweiler. Ku i incizua, sa i vështirë ishte realizimi i klipit dhe gjitha veqantitë e këtij projekti i rrëfen reperi Don Phenom për rubrikën MyStory.
Views: 17895 Dukagjini
Francezi ngjitet ne ndertesen me te larte te Barcelones
 
02:38
Publisher: www.onair.be Francezi ngjitet ne ndertesen me te larte te Barcelones © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 28916 Dukagjini
Te Jaha eshte njeri nder dyqanet e pare te hotdogut ne Kosove
 
03:54
Publisher: www.onair.be Te Jaha eshte njeri nder dyqanet e pare te hotdogut ne Kosove © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 10145 Dukagjini
Gjeli gjigant ekziston
 
02:42
Giant chicken exists- Chicken from viral video is real Fact Fitim Sejfijaj Interview
Views: 729118 Dukagjini
Himni i Kosovës me tekst
 
01:43
Views: 19380 Dukagjini
5 kilogram monedha nxirren nga barku i nje breshke
 
02:01
Publisher: www.onair.be 5 kilogram monedha nxirren nga barku i nje breshke © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 22407 Dukagjini
Teuta Krasniqi vendoset ne banesen e saj
 
02:49
Publisher: www.onair.be Teuta Krasniqi vendoset ne banesen e saj © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 79044 Dukagjini
Aliia nuk i ka prerë flokët që 20 vite, tani i ka të gjata 2 metra
 
02:46
E frymëzuar nga personazhi vizatimor i famshëm i Rapunzel, i ka lënë flokët e saj të rriten në 20 vitet e fundit pa i prerë asnjëherë.
Views: 187703 Dukagjini
Djaloshi nga Jabllanica i cili ka krijuar sharkin elektrike
 
06:26
Publisher: www.onair.be Djaloshi nga Jabllanica i cili ka krijuar sharkin elektrike © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 264558 Dukagjini
Ekskluzive: Biseda e Beg Rizajt e Mirsad Ndrecajt me spiunin maqedonas
 
04:40
Publisher: www.onair.be Ekskluzive: Biseda e Beg Rizajt e Mirsad Ndrecajt me spiunin maqedonas © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 231174 Dukagjini
5 Fabrika me te medha ne bote
 
05:38
Publisher: www.onair.be 5 Fabrika me te medha ne bote © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 14527 Dukagjini
Fshati   Vrelle
 
05:10
Publisher: www.onair.be Fshati Vrellë © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 16187 Dukagjini
Sokoli: Van Gaal kritikoi Januzajn pse nuk zgjodhi Kosovën
 
01:55
Radio Televizioni Dukagjini
Views: 10231 Dukagjini
61 vjeçari qe konsumon nga 4 litra Coca-Cola çdo dite
 
02:15
Publisher: www.onair.be 61 vjeçari qe konsumon nga 4 litra Coca-Cola çdo dite © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 16023 Dukagjini
Shuhet familja nga diaspora ne aksident trafiku 08.07.2018
 
02:06
Pesë persona kanë humbur jetë në një aksident komunikacioni në magjistralen Suharekë – Duhël, përkatësisht në fshatin Biraq të Suharekës. Në aksident, kanë qenë të përfshirë një autobus dhe një veturë e markës, BMW. Në veturë, pos ngasësit, kanë qenë edhe 4 pasagjer, të gjithë kanë vdekur. Zëdhënësi i policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi, tha se vozitësi i veturës ka humbur kontrollin mbi makinën, si pasojë e mos përshtatjes se shpejtësisë me kushtet e rrugës.
Views: 179179 Dukagjini
Iu dha lamtumira e fundit pese personave qe humben jete ne aksident 10.07.2018
 
01:42
Mes dhimbjesh e lotësh sot në orën 16.00 iu dha lamtumira e fundit pesë anëtarëve të familjes Sadikaj, të cilët ndërruan jetë të dielën në mesditë në një aksident rrugor në magjistralen Suharekë – Duhël. Në ceremoni morën pjesë mijëra qytetarë nga mbarë vendi.
Views: 25835 Dukagjini
Emisioni PasDite: FSHATI MES BJESHKEVE" , JEZERCI, FSHATI QE RUAN TRADITAT 29.03.2018
 
05:56
Jezerci eshte fshat ne komunen e Ferizajt, me rreth 300 banore dhe ka nje lartesi mbidetare mbi 1500 metra. Eshte nje nder fshatrat me te medhenj ne Kosove. Nga ky fshat mund ta shohesh gjithe qytetin e Ferizajt
Views: 3632 Dukagjini
Sekretet e njeriut që jetoi 256 vite
 
02:17
Publisher: www.onair.be Sekretet e njeriut që jetoi 256 vite © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 231627 Dukagjini
Foshnja e cila lindi dy here
 
01:51
Publisher: www.onair.be Foshnja e cila lindi dy here © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 197978 Dukagjini
Qente qe shpetojne njerezit
 
02:10
Publisher: www.onair.be Qente qe shpetojne njerezit © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 32353 Dukagjini
Donika Gervalla: Hashim Thaçi, kupola e krimit te organizuar
 
02:03
Publisher: www.onair.be Donika Gervalla: Hashim Thaçi, kupola e krimit te organizuar © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 16426 Dukagjini
Atmosfera ne shtepine e Majlinda Kelmendit - 07.08.2016
 
04:34
Publisher: www.onair.be Atmosfera ne shtepine e Majlinda Kelmendit - 07.08.2016 © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 26129 Dukagjini
Gruaja 58 vjeçare lind femijen e shendosh ne Spitalin Rajonal te Pejes
 
03:43
Publisher: www.onair.be Gruaja 58 vjeçare lind femijen e shendosh ne Spitalin Rajonal te Pejes © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 327297 Dukagjini
4 vjeçarja që flet 7 gjuhë
 
02:11
Publisher: www.onair.be © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 530725 Dukagjini
Modeloja pa kembe fiton 1.000 dollar ne dite
 
03:34
Publisher: www.onair.be Modeloja pa kembe fiton 1.000 dollar ne dite © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 266501 Dukagjini
Mjeshteria e punimit te drurit
 
06:21
Publisher: www.onair.be Mjeshteria e punimit te drurit © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 24539 Dukagjini
Kryeqyteti me i madh ne bote pa asnje banore
 
03:02
Publisher: www.onair.be Kryeqyteti me i madh ne bote pa asnje banore © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 183721 Dukagjini
Rrefimi i familjes Sylqa e cila qendroi ne Peje gjate luftes perkunder presioneve dhe rrezikut
 
08:33
Publisher: www.onair.be Rrefimi i familjes Sylqa e cila qendroi ne Peje gjate luftes perkunder presioneve dhe rrezikut © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 14739 Dukagjini
Njeriu Ujk
 
02:16
Publisher: www.onair.be Njeriu Ujk © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 396922 Dukagjini
Intervista me ish ushtarin gjerman te UÇK se Roland Bartetzko   Shabani
 
24:18
Publisher: www.onair.be Intervista me ish ushtarin gjerman te UÇK se Roland Bartetzko Shabani © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 77772 Dukagjini
Qeni me dy kembe i cili bene jete normale
 
01:50
Publisher: www.onair.be Qeni me dy kembe i cili bene jete normale © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 6824 Dukagjini
Poligoni i shenjetarise
 
05:51
Publisher: www.onair.be Poligoni i shenjetarise © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 10817 Dukagjini
5 Qytete me te rrezikshme ne bote
 
03:40
Publisher: www.onair.be 5 Qytete me te rrezikshme ne bote © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 121103 Dukagjini
Prifti gjen diamantin dhe e dorezon tek shteti
 
01:33
Publisher: www.onair.be Prifti gjen diamantin dhe e dorezon tek shteti © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 30127 Dukagjini
Fshati  Glloxhan
 
05:20
Publisher: www.onair.be Fshati Glloxhan © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 27368 Dukagjini
5 Vende qe jane te ndaluara per tu vizituar
 
06:55
Publisher: www.onair.be 5 Vende qe jane te ndaluara per tu vizituar © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 313748 Dukagjini
Reload - Intervista me Butrnit Imeri - 21.11.2016
 
08:22
Publisher: www.onair.be Reload - Intervista me Butrnit Imeri - 21.11.2016 © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 8118 Dukagjini
Pse duhet të pini ujë me limon
 
02:44
Publisher: www.onair.be © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media http://bit.ly/2iomddq http://bit.ly/2v4FEOs http://bit.ly/2xryYXv
Views: 349281 Dukagjini
Biseda ne Reload me Miran Ramadanin 04.06.2018
 
14:17
Radio Televizioni Dukagjini
Views: 4058 Dukagjini
24 Vjeçarja që flenë 12 ditë rresht
 
02:52
Publisher: www.onair.be Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per TV Dukagjini, dhe mbrohen nga Onair © TV Dukagjini on Social Media Youtube : http://bit.ly/2wmBQbd Facebook : http://bit.ly/2wmBQbd Onair on Social Media https://www.youtube.com/user/OMDalbania https://www.facebook.com/officialonairmusic https://www.instagram.com/onair.music/
Views: 532446 Dukagjini